Cześć!

Dzięki za zainteresowanie moją ofertą w zakresie motorsportu.

Zajmuje się:

  • Treningami indywidualnymi na torze
  • Pomocy w zakresie ustawienia samochodu
  • Analizą telemetrii (MoTeC / AIM / PI Toolbox)
  • Kompleksowym przygotowaniem do motorsportu
  • Wynajmem samochodów na treningi i zawody
  • Organizacją eventów

Jeśli chciałbyś poznać szczegóły, zostaw swoje dane kontaktowe oraz zaznacz rzeczy, które Ci najbardziej odpowiadają. Skontaktuje się z Tobą i ustalimy wspólnie najistotniejsze szczegóły dotyczące Twojego zapotrzebowania.

Formularz kontaktowy

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Wysoka jakość usług, rzetelność i wiedza

Motorsport jest moją pasją i od zawsze ceniłem sobie ścisłą realizację wszystkich procesów od A do Z, w szczególności w różnych branżach. Oprócz startów w zawodach, posiadam także techniczne wykształcenie włącznie z praktyką.

Za każdym razem staram się zapewnić moim podopiecznym jak najlepsze doświadczenie w zakresie współpracy, niezależnie od tego czy jest to pojedyncze spotkanie, czy kompleksowa współpraca.

Oszczędność pieniędzy, paliwa oraz opon

Większość rzeczy można uczyć się samemu. Kluczowa jest nie tylko żmudna praca, ale także odpowiedni feedback z jej wyników. Podobnie jest np. z nauką jazdy na desce snowboardowej. Można samemu, ale z reguły wymaga to większej ilości poświęconego czasu.

Korzystając z instruktora, który ma odpowiednio wytłumaczyć Ci wszystko co potrzebujesz na tor, zaoszczędzisz m.in. pieniądze na wpisowe, paliwo, opony i eksploatację samochodu na aspekty, które mógłbym Ci wytłumaczyć wcześniej niż sam miałbyś opanować przy kolejnych wizytach na torze.

Uczciwe warunki współpracy

Biznes to ludzie, więc bardzo cenię sobie wspólny kontakt oraz zaufanie moich podopiecznych. Zależy mi na tym, aby każdy, kto współpracuje ze mną był zadowolony, wyciągał nowe wnioski i widział szersze perspektywy na rozwój jako kierowca. 

Wiąże się to z uczciwym podejściem w zakresie warunków na treningi lub wynajem samochodów, czy realizacją wspólnych projektów i eventów, na zasadzie “win-win”.

Sprawdź moje strony oraz opinie na mój temat!

Facebook

Strona główna WWW